single-image

Binance Tarafından Yapılan İki Büyük Duyuru Ardından BNB Yükselişte

Dünyanın en büyük kripto Borsası 24 saatlik işlem hacmi ve ücretlere göre, Binance önümüzdeki aylarda Binance Zinciri adı verilen kendi blok zincirini başlatmayı hedefliyor. Blockchain ekosistemi, platformda dijital kripto paraların sunmasının yanı sıra ilk yatırım tekliflerini (ICO’lar) kolaylaştıran , Ethereum’un sistemine rakip olacak.

Piyasanın tepkisi BNB fiyatını yukarı doğru % 9 son 24 saat içinde ise Binance Borsaısın Kripto Parası  3 Aralık’tan bu yana % 20’den fazla arttı.

Şirket bir tweetinde şöyle açıkladı: “Binance blockchain teknolojisinin benimsenmesi için bastırıyor ve endüstrinin ilerlemesine yardımcı olacak pek çok şey yapıyor. Önümüzdeki aylarda Binance blok zincirini hazırlayacağız, milyonlarca proje kolayca ortaya çıkarabiliyor. ”Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Forbes Asia tarafından ev sahipliği yapılan Singapur’daki özel bir etkinlikte yeni planların Kripto’nun eski bir vizyonunu gösterecek, ki bu da küresel çapta benimsenmesini artırmayı hedefleyecektir.

Forbes, Zhao’nun “Temel olarak, ödeme kabulünün arttığını görmek istiyorum” diyor. “Bu asıl amaç, ama bir nedenle bu işe yaramıyor, bu yüzden bu alanı gerçekten zorluyoruz.”. Yeni blok zinciri ilgili tarafların varlıklarını dijitalleştirmelerini sağlamalı ve potansiyeli geliştirmeli ,geleneksel olmayan yöntemlerle fonları artırmasını kolaylaştırmalı. Şu an Ethereum’un en popüler olan mevcut seçeneklere bağlı kalmadan yapmalıdır.

ICO piyasası son çeyrekte farklı tokenlere odaklandı ve oldukça küçüldü. Sonuç olarak, ICO’lar 3. çeyrekte yaklaşık 1,8 milyar dolar oldu. Bu rakam, 8,3 milyar ABD Doları’nın toplandığı yılın 2.çeyreğine kıyasla oldukça geriledi. Bununla birlikte, Binance’ın büyük bir oyuncu olarak ICO pazarına taşınması yeni yüzleri de çekebilir ve biraz tartışmalı olan bu fon toplama tekniğine daha fazla güven sağlayabilir.

Bu arada, Binance, DEX’e entegre edilmiş bir blok tarayıcı ile Binance Blok Zinciri’nin kendisinde gezinmeyi sağlayan 2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan merkezileştirilmiş değişimin (DEX) bir gözlemini de açıkladı.Alım Satımcılar Binance’ın kendi BNB Kripto Paralarını ve diğer kripto paraları gönderebilmeli ve alabilmeli, Binance, BNB’nin şu anda bir ERC-20 Coin olmasına rağmen, yakında ana zincirinin piyasaya sürülmesinden sonra Binance Blok Zincirine taşınacağını söyledi. .

Ve Binance’ın kendisi ve projelere olan bağlılığı ve inançları konusunda çok ciddi olduklarına dair mesajı daha net verebilmek için, ekibin CEO’su dahil – kollarında Binance dövmelerini göstererek poz verdiler. Bir gönderide, “kurucuların bir ICO yapmadan önce projelerine tam olarak bağlı olmaları gerektiğine” inanıyorlar, bu yüzden bir projenin kurucularına – Kripto Paranın Binance üzerine listelenmesinden önce –  logonuzu dövme yapmaya hazır olduğunuzu taahhüt ettiniz mi? ”diye soruyorlardı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz