single-image

Atomic Cüzdan Hızlı Güvenli Kolay

Oldukça Kapsamlı ve idaalı hepsi bir arada cüzdan uygulamasını siz kripto kullanıcılarına azda olsa tanıtmak istiyoruz. Cüzdan bir çok kripto para birimini destekliyor, Cüzdana dahil olan dijital para birimlerinin tam listesi Atomic Wallet web sitesinde bulunabilir. Özet, yapımcılarının / ağlarının Atomic Cüzdanına ve iç ticaretine dahil görmek isteyebilecekleri yeni dijital para birimini önermek için bir yapı olan bir “para koyma” sahiptir. En büyükleri Changelly ve Shapeshift değişim kombinasyonuyla transfer edilebilecek şekilde alınabilir veya gönderilebilir.

Anlık Değişim vs Atomik Değişme

Bu işlemin önemli noktalarından biri, anlık kripto para birimi işlemlerini veya atomik takas işlemlerini gerçekleştirme kapasitesidir.

“Anlık işlem” seçimi, dijital para birimini Changelly veya Shapeshift işlem mutabakatlarıyla standart bir şekilde bir araya getirerek işlem yapma şansı veriyor. Atomic Wallet, müşterilerin kripto paralarını bu işlemlerin alış verişi diziliminden ihtiyaç duydukları her şeye yasal olarak takas etmelerine olanak tanımakla ilişkilendirilmiştir.

“paraları Changelly ile değiştirdiğinizde, takasınız doğal olarak uygun oranda hazırlanır. Toplam işlem usulüne kadar oran öngörülemez kalır. Nakit oranın mizaçlı olması ihtimaline karşı, son oran değişebilir ve değerlendirilenden farklı olabilir. Bu nedenle, değiş tokuşa başlamadan önce sakıncaları düşünmeyi tavsiye ederiz. ”

Cüzdanın sunduğu diğer bileşen Atomik Takas. Bireyleri birleşik bir borsa gibi bir yabancı kullanmadan, başkalarına dijital parayla işlem yapmalarını sağlayan p2p hash ile hızlandırılmış mükemmel bir sözleşme yeniliğidir.

“Örneğin, bir miktar BTC’yi LTC’si olan başka bir müşteriyle takas etmeniz gerekiyor. Merkezi olmayan istek kitabımıza basitçe bir talepte bulunmalısınız. Herhangi bir idareye kaydolmanız veya işlem veya takas aşamaları gibi birkaç adım kullanmanız gerekmez. Bitcoinleriniz güvenli bir şekilde Litecoin blockchain ile değiş tokuş edilecek, böylece talep edilen karşılaştırılabilir miktarı geri alacaksınız. ”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz