single-image

Tom Lee, Bitcoin’in (BTC) 10,000 Dolar Direncinin Ardından 5 Ay İçinde 40.000 Dolar’a Ulaşabileceğini Tahmin Ediyor

Tom Lee yükselmeye devam ediyor ve Bitcoin’in geleceği hakkındaki iyimser vizyonunu paylaşmayı bırakmıyor. Binance CFO ile yakın tarihli bir röportajda, borsadaki resmi podcast için Wei Zhou, Fundstrat Global Advisors’ın kurucusu bir kez daha ünlü yükseliş tahminlerinden birini belki de hepsinden iyimser olanı.

Tanınmış finansal analist için, Bitcoin yeterince ivme kazanırsa, Bullrun, 2017 yılında kaydedilen fiyatlardan daha yüksek fiyatlara yakalanabilir.
“FOMO’nun gerçekten bir kez tetiklendiğini düşünüyorum Bitcoin 10.000 Dolar’a ulaştığında 10.000’den 20.000’e kadar hızlı ve öfkeli olacak”

Analist, bu fiyat artışının oldukça hızlanacağını ve bu piyasaların “tipik” davranışına tekabül ettiğini açıkladı. Lee, bir dönemden kısa bir süre içinde, BTC, tarihsel direnişin 10.000 USD civarında kırıldığı sürece, 10.000 Dolar’dan 40.000 Dolar’ a kadar gidebilir.
Bitcoin bir şekilde 10.000 Dolar’a ulaşmayı başarırsa, beş ay içinde 40.000 Dolar’a koşma olasılığı çok yüksektir.

Lee, Wei’ye kripto pazarının fiyatların nadiren karşılaşılan seviyelere ulaştığında hipe almaya başladığını söyledi .

Şu anda, bu kurala en uygun fiyatı 10.000 Dolar’dır. Bitcoin tarihinin tamamı boyunca, bu hattın üzerinde 87 gün boyunca işlem gördü ve bu sayede Bay Lee tarafından belirlenen menzile uydu.
Lee, aşırı boğa duruşuyla bilinir, ancak tahminlerinde başarısız olmasına rağmen, savlarını her zaman desteklemiştir. 2018 yılında, yıl sonunda Bitcoin’e verdiği fiyatı düşürerek tahminlerini tekrar gözden geçirmek zorunda kaldı. Sonunda, Bitcoin fiyatı ile ilgili tahminleri geçici olarak askıya alacağını tweetleyerek sona erdi .

Ancak diğer analistler Lee’nin vizyonunu paylaşıyor; ancak teknik analizlere güvenmek yerine, çoğu temellere inanır. Max Keiser, Tim Draper, Mike Novogratz ve Winklevoss kardeşlerin Yapılır adı few- Bitcoin en azından önümüzdeki yıllarda önemli bir rakip haline gelecek -veya altın yerine inanıyoruz.

Şu anda, Bitcoin BTC 7700 Dolar civarında işlem görmektedir. Neredeyse 9000 Dolar’a kadar güçlü bir yükselişin ardından, büyük miktarda hareketinden kaynaklanan fiyatların manipülasyonunda 1000 Dolar’in üzerinde keskin bir düşüşe neden oldu.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz