single-image

Ripple (XRP) 0,4 ABD Dolarının Üzerinde ve Yükselmeye Devam Ediyor

Şu an piyasada Ripple XRP boğalar baskın görünüyor ve değeri pozitif son iki gün içinde % 5 oranında değer kazandı. Önemli bir direnç kurduktan sonra, kripto para yükseliş momentini yeniden kazanmak için bir miktar geri çekildi. Boğalar daha yüksek tutamazsa, kısa bir düşüş hareketi görebiliriz. Bununla birlikte, şu an piyasa yükseliş trendinde görünüyor.

XRP-USD Piyasasında izlenen Direnç seviyeleri: 0.46 Dolar, 0.48 Dolar, 0.5 Dolar aynı şekilde beklenen Destek seviyeleri: 0.42 Dolar, 0.4 Dolar, 0.38 Dolar olacaktır.

XRP / USD paritesi, piyasanın yazı yazarken 0.437 Dolar’lık işlem fiyatına yol açan 0.4 Dolar’ın üzerinde önemli bir fiyat artışı öngördü. İlginç bir şekilde, en büyük üçüncü kripto para birimini yavaş bir yükseliş hareketi göstererek yavaş tırmanmaya devam etmesiyle bir haftadır işlem görüyor. Fiyattaki son değişiklik, yükseliş senaryosunu yansıtıyor.

Ripple için Bu destekte yaşanacak aşağı doğru bir kırılma, piyasayı 0.4 Dolar ve 0.38 Dolar desteklerine gönderebilir. Boğaların piyasaya girmesi durumunda, XRP fiyatı 0,46 dolar, 0,48 dolar ve 0,5 dolar seviyelerine ulaşması mümkündür.

XRP-BTC Market, geçtiğimiz on gün boyunca, XRP / BTC çifti, şu an için piyasaya destek olan 4500SAT civarında haftalık düşük olan piyasa kaydıyla düşüş eğiliminde bir trend izliyordu. Dün, XRP piyasası aşağı inen kanalın üzerine, 5000SAT seviyesine yükselen bir harekete şahit oldu.

Ripple için yeşil bölgede bir hareketlenme mevcut, tabiki genel piyasa koşulları ve lider kripto para birimi BTC izlenmelidir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz