single-image

Monero (XMR) Vadeli İşlemleri Yapmak Artık Mümkün

BAE lisanslı bir şifreleme para türev ürün borsası olan BTSE, bugün Monero XMR vadeli işlemlerini platformunda başlattığını duyurdu .
Duyuruya göre , Monero Futures 2.0 adı verilen Monero Vadeli İşlemler, yatırımcılara işlem yaparken farklı teknikleri uygulama fırsatı verdiği için daha fazla likidite sağlayacaktır.

BTSE, her yatırımcının benzersiz olduğunu anladığını iddia ediyor; Bu nedenle XMR Vadeli İşlemlerini, kullanıcılara esnek, özelleştirilebilir ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için tasarladı.

Borsa ayrıca, Monero Vadeli İşlemlerinin yatırımcılara birkaç ödeme alternatifi sunacağını ve kullanıcıların kripto para birimlerinin teminat olarak seçilebileceğini ve böylece işlemlerin daha rahat olmasını sağlayacağını belirtti.

Ayrıca, BTSE, Müşterinizi Tanıyın gereksinimlerinin, XMR Vadeli İşlemlerinde kripto-kripto çiftleri için geçerli olmadığı belirtti.

Borsa, gelişimin XMR vadeli işlemlerini destekleyen tek borsa olduğunu iddia ediyor. Bu başarının kutlanmasında BTSE, kullanıcılara XMR Vadeli İşlemleri platformundaki ilk para yatırma işleminde 100 $ verileceğini belirtti.

Bu, BTSE’nin platformunda işlem görmesi için XMR’yi listelemesinden sonra iki haftadan kısa bir sürede geliyor. O zamanlar, kullanıcılar XMR’ları Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ether (ETH) dahil olmak üzere farklı işlemlerle ticaret yaparken, XMR USD, EUR, JPY , diğerleri arasında.

Haziran ayında, Monero’nun, az sayıda maden devinin, RandomX algoritması olarak adlandırılan bir anti-ASIC karşıtı madencilik algoritması başlatarak ağını kontrol etmemesini sağladığını bildirdi . Yazma sırasında, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, XMR token 59 Dolar ‘dan işlem görüyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz