single-image

Ethereum 2000 Dolar Seviyesinde Tutunmaya Çalışıyor

Ethereum, Geride kalan günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.140 dolardan işlem gördü. Hareketli bir hafta sonunun ardından ETH fiyatı şu anda 2.000 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalmaya çabalıyor.

Ethereum fiyatı şu anda 2.000 dolarlık desteğin üzerinde tutunuyor. Ancak satış baskısı artarsa 1.950 dolar seviyesindeki destek güçlü olarak duruyor.

Fiyat 2.000 dolar destek bölgesinin üzerinde kaldığı sürece yeni bir yükselişe geçmesi beklenebilir.
Ethereum boğa koşusuna devam etmek için Bitcoin fiyatının takip edilmesi gereklidir Bitcoin fiyatının 57.000 dolar üzerinde kalabilmesi aynı şekilde Ethereum fiyatını belirleyici bir etkisi olacaktır. Ancak Ethereum ilerlemek için 2.000 dolar olan önemli engeli aştığı için psikolojik olarak artık yükseliş trendindedir. Fiyatı yeniden 2.100 dolar seviyesine taşımak için gerekli momentum yakalanabilirse daha yüksek seviyeler için kapılar açılabilir.

Ethereum, 2.000 dolarlık desteğin üzerinde kalamazsa, aşağı yönlü bir kırılma riski vardır. Hafta sonu yapılan düşüşlerde test edilmiş olan 1.975 dolar seviyesi bir destek oluşturabilir.

Daha fazla kayıp, ve aşırı satış ETH fiyatını 1.900 dolarlık ana destek seviyesine düşürebilir. Daha aşağıdaki destek 1.850 dolar seviyesinde.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz