single-image

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmin ve Market Analiz 28/11

Kripto Para pazarının toplam değeri 24 Kasım Pazar’dan bu yana değerine 10 milyar dolar ekledi ve şu anda 204.4 milyar dolar. İlk on Kripto para çoğunlukla son 24 saat boyunca yeşil renkte, Cardano ( ADA )% 6.1 artışla en iyi performans sergiliyor. Bitcoin (BTC) 7.450 Dolar, Ethereum (ETH) 151 Dolar ve Ripple (XRP) 0.225 Dolar’dan işlem görüyor

Bitcoin, 24 Kasım Pazar günü değerinin yüzde %6 kaybetti ve 6.898 Dolara düştü. Lider kripto para, önceki yedi günlük dönemde % 19 daha düşük kapandı.

BTC / USD 7,133 Dolar seviyesine yükselirken, 25 Kasım Pazartesi günü işlem oturumu boğalar için olumlu bir şekilde başladı. Başarıyla 7.000 Dolar üzerindeki pozisyonlarını geri aldı ve gün içi boyunca 7.400 Dolar – 6.514 Dolar aralığında hareket ettikten sonra %3.4 ekledi.

Lider kripto para birimi 26 Kasım Salı günü dalgalanmaya devam etti ve 7,149 Dolar’lık küçük bir artışla kapandı.

Haftanın 3. gününde Bitcoin dolara karşı trendde kısa vadeli bir yükseliş yaşadı 7.600 seviyesi test edildi.

Ülkenin ulusal yasama organı olan Güney Kore Ulusal Meclisi, 26 Kasım Salı günü yaptığı açıklamada, bazılarına göre kripto para biriminin meşrulaştırılmasına doğru atılan ilk adım olduğunu söyledi. Yerel web medyasına göre , yeni belge sanal para birimlerinin dijital varlık olarak sınıflandırılmasına yardımcı olacak. Ayrıca, İnternetten ve Güvenlik Ajansından bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası gerekliliği ve yerel mali düzenleyicilere kayıt olmak gibi kripto ile ilgili şirketler için bazı kuralları da ana hatlarıyla belirtecektir.

Tasarı, bir yasa haline gelebilmesi için yargı komitesi tarafından hala onaylanması gerekiyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz