single-image

Bitcoin İçin Keyifsiz Bir Senaryo 6.000 Dolar Seviyesi Mümkün mü

Amerika’nın en önde gelen şirketlerinden bazılarında büyük hisselere sahip olan milyarder hisse senedi gurusu Warren Buffet’tir.

Kripto para biriminde, bu son derece saygın yatırımcılar var. Bunlardan biri, çılgınca çağrılar yaptıktan sonra 2017’nin boğa pazarında ünü kazanan bir Bitcoin tüccarı olan AngeloBTC’dir.

Angelo kısa süre önce Twitter’daki sessizliğini bozdu tweeti “uzun süredir varlıklarımı ekleyeceğimi 6.000 dolarlık Bitcoin’i sabırla beklediğini” söyledi. ”Angelo’nun en son hedefi, Ağustos sonunda 8.000 dolar’a düşmesi etkili bir şekilde çağrıldıktan sonra geldi.

Timothy Peterson, Cane Island Alternatif Advisors analistlerinden, son zamanlarda açık olduğunu ileri sürdü .Gerçekten de, içinden görülebileceği gibi yatırımcı takip etti.

BTC’nin geçtiğimiz birkaç hafta boyunca korelasyonu henüz yerine getirmediğini gören Peterson, Bitcoin’in fiyat hareketleriyle ilgili üzücü bir sonuç çıkardı:

“ prim ve bitcoin fiyatı arasındaki ilişki zaman içinde istikrarlı ve öngörülebilir olmamıştır. Bununla birlikte, temel modellerimiz BTC’ye yaklaşık 6.000 dolar seviyesindedir. GBTC’de kurumsal ve uzun vadeli ABD’li yatırımcıların bu fiyat seviyesini BTC için bekledikleri görülmektedir. ”

Hepsi bu değil. Daha önce Bir analist Wyckoff Mantık, önemli tarihi yatırımcı Richard Wyckoff piyasalarda yarattığı bakarak bir şekilde tanımlanan dört pazar fazları ile tanımlanan Aralık 2018 yılından bu yana, BTC’nin grafik tam olarak görünüyordu iddia etmektedir işaretlemek, dağıtmak, işaretlemek.

Mantık, Bitcoin’in piyasaların düşüş aşamasının ortasında olduğuna işaret ediyor. Analist Moe Mentum’un Mantık hakkındaki yorumu önümüzdeki haftalarda BTC’nin % -20 + oranında 6.000 dolar’a veya daha düşük bir seviyeye gerileme potansiyeline doğru harekete başlayabileceğini gösteriyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz