single-image

Binance Kripto Para Birimi Yönetmeliği Bulunmayan Ülkelerde Ofis Açmayacak

Binance Kripto Para Borsası, Güney Kore pazarına ve dijital varlık pazarının yasal düzenlemelerine karar vermeyen diğer ülkelere girmeyi planlamıyor. Bu açıklama, Changpeng Zhao CEO’su tarafından Seul’deki bir konferansta açıklandı.

Zhao, eğer ülke makamları blok zinciri teknolojisini dağıtmakla ilgileniyorlarsa, kriptografik pazar için katı yasal düzenlemeler koyan yargı bölgeleriyle işbirliği yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

Changpeng Zhao’ya göre, Binance, iyi tanımlanmış bir yönetmeliğe sahip ülkeleri tercih ediyor ve düzenleyicilerin tüm faaliyetlerinin konuşmaya indirgeneceği bir duruma girmek istemiyor

Binance CEO’suna göre, endüstrideki artan rekabet bir şekilde ya da diğerinde hükümetlerin kripto para birimlerine ilgisini çekecek.

“Bankaların veya otoritelerin tutumlarını ne zaman değiştireceğini doğru olarak tahmin edemiyoruz. Ancak şimdi yalnızca Asya’da değil, Avrupa, Afrika ve ABD’de de değişiklikler oluyor ”dedi.

Merkezi olmayan borsa Binance DEX’in ana ağının başlatılmasının Nisan sonundan önce yapılması gerektiğini hatırlayın. Yine bu ay, Binance Singapore kripto-fiat platformunun başlatılması planlanıyor.

Binance kripto para birimi borsası yalnızca iki yıl önce oluşturuldu, ancak bu süre zarfında Coinhills analitik kaynağına göre 350.000 BTC’nin üzerinde işlem hacmi ile lider ticaret platformu haline geldi.

Şirketin genel merkezi Çin’de bulunuyor ancak proje dünyanın her kıtasındaki kullanıcıları destekliyor. Şirket, faaliyetlerini sadece coğrafi olarak değil, işlevsel olarak da sürekli genişletiyor.

Yılın başında Borsa’nın Binance LaunchPad adlı ICO hayranları için bir bölüm eklediğini ve bugün Twitter’da şirketin bu ayın sonunda dağıtılmış Binance işlem platformunun başlatıldığını unutmamak gerekir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz