single-image

Monero (XMR) 2019’un En Yüksek Seviyesinde

Kripto para piyasaları heyecanlı günler yaşıyor ve şu anda, Monero (XMR) , CoinMarketCap’te yeşil seviyede ve mahremiyet odaklı kripto para 114 Dolar’ın üzerinde fiyatlandırılıyor.

Bitcoin (BTC), yeni yüksek seviyelerde kripto pazarındaki en önemli parayı alıyor ve çoğu altcoin Bitcoin’i takip ediyor.

Monero çok yakında 150 Dolar’a ulaşabilir .XMR güçlendirmeye devam edecek ve 110 Dolar’a dokunmak direnç noktalarını kırabilir.

Kripto para zaten gördüğünüz gibi direnç noktasını geçmeyi başardı ve şimdi aynı çevrimiçi , gizlilik odaklı kripto para ile vurulacak bir sonraki seviyenin 150 Dolar olduğunu ve bunun daha sonra gerçekleşeceğini öngörülüyor.

“Monero’da güçlenmeye devam edildi. 3 basamaklı işareti geçmenin yanı sıra, XMR hızlı bir şekilde pozitif tarafa doğru hareket ediyor. Ek olarak, piyasa kapitalizasyonunun yanı sıra işlem hacmi de hızla artıyor ”.

“Kayda değer başka bir gerçek, herhangi bir kripto paranın kripto alanda hayatta kalabilmesi için güçlü temeller ve özel bir topluluğun gerekli olduğu ve Monero’nun üstün olduğu” olduğunu belirtili,yor.

XMR için yükseliş momentumu olumlu seviyede, geçtiğimiz günlerde FXStreet’in bunun oldukça yüksek bir seans olduğunu yazdığını ve bazı teknik göstergelere işaret ettiklerini bildirdi.

BTC 10 bin doları seviyesini kırmasından sonra, kripto pazarında büyük oranda olumlu bir düşünce var ve BTC fiyatının 20 bin doları aşması bekleniyor. Tabi tüm kripto paralar Bitcoin’in yakaladığı bu hareketi belirli oranlarda takip ediyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz