single-image

Ethereum Classic (ETC) Güncelleme ve Fiyat Analizi

Ethereum Classic, üst üste üçüncü haftasında iyileşme yoluna geri döndü. Ethereum Classic projesindeki geliştiriciler, gelecek Agharta güncellemesinin detaylarını açıkladı.

Ethereum Classic fiyat hareketi toparlanma sürecine doğru iyi bir ilerleme kaydediyor. Boğaların kayıplarını geri kazanmaya çalıştığı için ETC / USD 2019 yılının başında, fiyat yukarı doğru sağlam bir seyir izliyordu. Yıla, düşük 4,00 dolar seviyelerde başlamıştı. Yükseliş momenti ivme kaybetmeden önce fiyatı 9.00 Dolar’a yükseltti.

ETC / USD, psikolojik 10.00 Dolar işaretinin yukarısında, önemli bir tedarik bölgesine girmiştir. Fiyat, geri gelmeden hemen önce yukarıda belirtilen bariyer göz önüne alındığında durdurulan toparlanma yolunda % 125 oranında topaklanma kazanmıştı. O zamandan beri başlangıçtaki yükseliş eğiliminin tamamen tersine çevrilmesine neden oldu. Bununla birlikte, kuzeye bir kez daha girişimde bulunulması için durumu güçlendiren bir süreç görülmekte.

Ethereum Classic proje geliştiricileri yakın zamanda Agharta olarak bilinen sert çatal için bir yol haritası ortaya çıkardılar. Bu büyük güncelleme açısından, Ethereum’un blok zinciriyle uyumluluğa odaklandı.

Agharta yükseltmesi, Ethereum Classic’i Ethereum ile tamamen uyumlu hale getiren ETH Konstantinopolis’in özelliklerini içerecek.

Birkaç aşamadan geçecek; Bunlardan ilki 13 Kasım’da Morden test ağının başlatılmasıyla başlatılacak. Ana ağ çatal 15 Ocak 2020 için planlanmıştır; Bununla birlikte, geliştiriciler, başlangıç ​​olduğumuz ve değişebileceğimiz tarihleri ​​belirttiler.

Ethereum Classic ve Ethereum aynı soydan evrimleşiyor ve daha fazla teknik uyumluluk, paylaşılan altyapı üzerinde işbirliği yapmanın yanı sıra benzersiz farklılıklarımızı sürdürmek için daha güçlü bir köprü sağlayacak.

Son Atlantis sert çatal ETH Uyumluluğunu artırmaktı ve Agharta bu hedefin ikinci yarısı olacak.

Aşağı eğilimi göstermesiyle birlikte istikrar göz önüne alındığında, yukarı doğru daha fazla hareket hala gözlenmektedir. Bir alım pozisyonu, vurgulanan aralık bloğundaki bir kırılmadan sonra, işaretlenmiş düşüş eğilim çizgisinin de üzerinde bir itiş ile olacaktır.

Yukarı yönlü hedefler açısından; 7.00 Dolar, 7.50 Dolar ve 9.00 Dolar; girişler 5.50 Dolar civarında olacak. Son olarak, psikolojik olarak 5,00 Dolar seviyesinde .

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz