single-image

220 Milyon XRP Bitstamp’a Aktarıldı

Kripto balinaları, bir defa daha göründüler . Muhtemelen yaklaşan yıl sonuna doğru birçok insan yakında büyük bir şey olmasını bekliyor olabilir. Mevcut yatırımcılar daha fazla satın almak için hareket ederken, yeni yatırımcılar kripto alanında da şanslarını deneyebilirler.

Ripple (XRP) büyük bir topluluğa sahip en iyi paralardan biri ve hakkında pek çok iyi haber dolaşıyor. Ripple, XRP kullanımına odaklanan teknoloji girişimlerini desteklemek ve yeni müşterileri RippleNet’e davet etmek XRP tabanlı ödeme çözümlerini kullanmaya teşvik etmek gibi çeşitli yöntemlerle XRP’nin benimsenmesini artırmaya çalışıyor .

Şimdi, piyasada çok fazla XRP var işte en sonuncusu Ripple’ın OTC cüzdanından aktarılan 220 milyondan fazla XRP’nin büyük miktarı dikkat çekiyor. Bu büyük hareket, Twitter’da Balina Uyarısı tarafından bildirildi .

Bu büyük miktarda kripto para 220 milyon XRP, OTC cüzdanından Bitstamp borsasında bulunan bir adrese aktarıldı. . XRP’nin cüzdanına kimin transfer edildiği hemen belli değildi, ancak bazı insanlar Ripple’ın 49 milyon dolar değerindeki kripto para için artan talebe hazırlık amacıyla borsaya aktarmış olabileceğini öne sürüyorlar.

Yılbaşının yaklaşması ve piyasa koşullarının yatırımcılar için daha elverişli hale gelmesi nedeniyle yakın gelecekte alım baskısında olası bir artışa hazırlık olabilir.

Ripple’ın piyasaya her ay bir milyar XRP piyasaya sürmeye devam eden bir politikasına sahip olduğu biliniyor , ancak bu belirli devir bunun bununla ilgili olmadığı görünüyor. Aslında, Ripple OTC cüzdanı normalde büyük alıcılara doğrudan satış yapmak için kullanılır, çünkü borsalarda büyük alımlar yapmak piyasayı şok eder ve fiyat mekanizmasını gereksiz yere bozar.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz