single-image

Bitcoin Her Geçen Gün Olgunlaşıyor, Neler Bekleniyor

İşte önümüzdeki aylarda bitcoin ile ilgili beklediğiniz birkaç şey. Libra herşeyi değiştirecek, ister inanın ister inanmayın, Facebook Libra , herkesin kendilerine tüm bu yıllar boyunca beklediğimiz soruyu sormaya başlamasını sağlayacak: “Neden Bitcoin kullanmıyoruz”. insanlar kripto para birimleri hakkında duyduklarında “Bitcoin” kelimesini duyuyorlar.

Yani, Libra kendi başına çok para kazanabilirken, gerçek kripto para kazancı Bitcoin olacak! Bunun nedeni, ilk kripto para biriminin ve pazar hakimiyetine sahip olmasıdır. Bu yüzden, kripto alanına girecek yeni ve büyük girişler olacak çünkü Facebook’un Libra oyuna girdi. Şimdi Amerikalı siyasetçilerin neden Libra ‘dan korktuğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Büyük Bankaların Bitcoin Fiyatlarını Kontrol Etmeyi Denemesi Bekleniyor ,Kâr peşinde koşan dünyadaki diğer tüm görevler ya da güvenlikler gibi, büyük bankalar da Kripto Uzayındaki karlardan pay almaya çalışacaklar.

Bankaların fiyatları nasıl bildiklerini en iyi şekilde denemek ve kontrol etmek için her türlü yolu, yöntemi ve yöntemi uygulamalarını bekleyebilirsiniz piyasa manipülasyonu da dahil (dolaylı olarak elbette).

Büyük bankalar yapay zekayı yüksek hızlı işlemlerde , Bitcoin’i pompalama ve boşaltma, haber döngüsü kontrolü ve Bitcoin fiyatlarını almak için kitaptaki hemen hemen her taktikte kullanmaya çalışacaklar. Bir süre başarılı olacaklar, ancak bankacıları ve planlarını etkileyecek önemli fiyat düzeltmeleri yapılacaktır.

Yüksek oynaklık uzaklaşıyor Her zamanki şüphelilerden ziyade Kripto alanına yenilerin gelmesiyle birlikte, piyasada büyük salınımlar getirecek çok sayıda adrenalin hareketleri olacak.

Fiyatlar bir yöne doğru devam edecek ve o yön yukarı!
Sadece Bitcoin fiyatları 20,000 Dolar’lık en yüksek fiyatına ulaştığında, birkaç gün kadar kısa bir süre içinde olabilir.

Dost hükümet, hatta düşman olan hükümetlerin hepsi Bitcoin olarak bilinen yeni fenomene karşı keskin biçimde bölünecek.

Bu nedenle, sarkaçın her tarafından yapılan düzenlemeler, bir Ülke veya Bitcoin ve kripto para birimi dünyasında bir Grup ülke tarafından yapılan tek taraflı bir hareket olmadan gerçekleştirilecektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz