single-image

Bytus’un Bugün Milyonlarca Perakendecinin Ödeme Platformu Olmasının 7 Nedeni

Bytus ödeme platformu dünyayı küresel bir köy haline getirmiştir. Böylece ödemelerinizi mümkün olduğunca erken alabilirsiniz. Coğrafi engel yok. İşte iyi haber. Perakendecilerin ödeme almak için servet harcayacağı günler geride kaldı. Bunu yapmak zorunda değilsin. Her perakendeci belirli hedeflere ulaşmak için iş başındadır. Bunlar arasında özgürlük ve kar da yer alıyor.
Perakendeciler için, müşterilerden kredi kartı ve nakit ödeme kabul etmek yaygındır. Ancak alacağınız tek ödeme buysa, fırsatları kaçırıyor ve yeni müşterileri geri çeviriyor olabilirsiniz. Müşteri Düşünce raporu üzerine, müşterilerin neredeyse %50’si tercih ettikleri ödeme yöntemini kullanamayanlar bir satın alma işlemini terk edecektir. Bu nedenle, sizden satın alma% 50 sunabileceğiniz en iyi müşteri hizmetlerini görmüyor. Bytus platformuyla, esnek bir satış noktası (POS) kabul etmediğin için gerçekleşmemiş çok fazla önlenebilir gelir var. Bytus’u kullanmanın avantajlarını elde ederek, daha iyi bir müşteri deneyimi yaratacak ve tekrarlanan işleri besleyeceksiniz.
Hangi ödeme türüne karar verirken, şunların arasında bir bakiye oluşturmalısınız:
• Müşteriniz için uygun olan
• İşletmeniz için yönetilebilir ve uygun maliyetli olan nedir.
Bytus ödeme platformu en yeni sıcak ticarettir. Perakende teknolojisinde Bytus, markaların dijital değişimi yakalamasına yardımcı oluyor. Bytus platformu, perakendecilerin dijital ödeme platformlarından yararlanarak işlevsel ve sorunsuz bir çalışma yapabileceğini kanıtlayan yeni normdur. İnsanlık tarihinin heyecan verici bir dönemini yaşıyoruz. Bytus, teknolojinin bize sağladığı nadir ödeme platformlarından biridir.
Çoğu perakendeci, satılan malları için ödeme almalarını sağlamada giderek daha esnek hale getirmektedir. Bununla birlikte, bytus platformu dünya çapındaki çoğu perakendeci tarafından tamamen alındığını kanıtladı. Dahası, bytus sistemi kripto dünyasında devrim yaparak dijital para birimlerini kabul etmeyi kolaylaştırdı.
Bir perakendeci olarak, bytus platformunu bir sonraki ödeme modunuz olarak kullanıp kullanmama konusunda düşünüyorsanız, işte kazanmanız gereken yedi avantaj.
#1 7/24 İş operasyonu
Bytus ödeme platformu ile 7/24 iş yapabilirsiniz. Müşterileriniz dünya çapında kesinti yaparsa, istediğiniz zaman satış yapabilirsiniz. Bu, bir perakendeci olarak daha fazla üretkenlik için zaman dilimi farklarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Eşi görülmemiş bir büyüme yaşamak istiyorsanız, bytus ödeme platformuna transit geçiş hızlı ölçeklendirmenin bir yoludur. Hangi ödeme modunun müşterilerinizi harekete geçirdiğini ve bundan yararlandığını öğrenin.
#2 Güvenlik
Bytus ödeme platformu güvenlik faktörleri sunuyor mu? Muhtemelen aklındaki ilk soru bu. Perakendeciler satış yaparken her zaman gönül rahatlığı için güvenli soket katmanı asma kilidine dikkat edecektir. Bytus CEO’su Altuğ Tatlısu, güvenli bir işlem sağlamayı hedefliyor. Statükoya meydan okuyan bir ekosistem oluşturmak için çok çalışıyor. Altuğ, perakendecilere bytus cüzdanlarına küresel olarak ve herhangi bir para biriminde her yerde erişmeleri için uygun bir alternatif sunmuştır. Bunun yanı sıra Bytus, perakendecilerin fonlarının güvenliğini bağımsız olarak kontrol etmelerine yardımcı olur. CEO’nun misyonu, perakendecilerin anında kriptoyu düzlüğe dönüştürerek QR kodunu kullanarak internet üzerinden ödeme almaları için güvenli bir ekosistem oluşturmaktır. bytus.io göre, bytus dünya çapında bir milyondan fazla perakendeci çekti. Hiçbir sahte kullanıcı bu kullanıcıya erişemez. Bunun yanı sıra, dijital ödemeler için mevcut en şeffaf platformlardan biridir.
Peki, en iyi ödeme platformunu arayan bir perakendeci misiniz? Mükemmel bir ödeme platformuna sahip olmak, işletmenize zaman testine dayanma başarısı verecektir. En güzel deneyimi istiyorsanız, bytus ödeme platformu mükemmel bir seçimdir. Düşünmeye değer. Güvenlik eksikliği nedeniyle büyüleyici bir anı asla kaçırmayacaksınız. Perakende işlemlerinizde bytus uzun bir yol kat eder. Bytus ekosistemi sağlamdır ve mükemmel bir ödeme modu istiyorsanız iyi bir anlaşmadır.
#3 Mükemmel işlem süresi
Maaşınızı almanız ne kadar sürer? Bildiğiniz gibi, finans dünyası karmaşık. Dijital cüzdan olarak Bytus aynı zamanda bir mobil ödeme sistemidir. Perakendeciler işlemlerine her zaman erişebilir. Bytus ödeme platformu, bir perakendeci olarak akıllı telefonunuzdan anında ödeme almanızı sağlar. Bytus ödeme platformu merkezi olmayan bir ağ ile öne çıkar, böylece üçüncü tarafları kaldırır ve karmaşık ödeme işlemi sürecini basitleştirir. Bununla birlikte, bytus ödemesi, perakendecilerin kripto para birimlerinde ödeme yapmak isteyen yeni müşterileri çekmelerine yardımcı oluyor ve böylece yeni pazarları keşfetmelerini sağlıyor.
#4 Kullanımı kolay
Bytus ödeme işlemi basit ve kullanımı kolay mı? Bytus ödeme platformu, kullanımı kolay bir blockchain sistemi uyguladı ve böylece kullanıcının her süreci anlama süresini azalttı. Sonuç olarak, Bytus çek ve nakit kabul etmekten daha hızlı ve daha uygundur. Bunun yanı sıra, mağazanızda daha fazla para bulundurmak ve sahte nakit ve karşılıksız çekler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.
#5 İşletmenizde hırsızlık riskini azaltın
Mağazanızda para bulundurmak her zaman önemli sorunları çekebilir, böylece işletmenizi suçlular için kolay bir hedef haline getirebilir. Bytus ödeme platformunu kabul etmek sizi ve işletmenizi soyulmaktan koruyacak ve işletmenize istediğiniz güveni sağlayacaktır.
#6 Zamanında ödeme alın
İşiniz ne olursa olsun, ödeme almak için müşterilerin peşinden koşmak tam zamanlı bir iştir. Ne yazık ki, müşterilerinize ödeme makbuzları göndermek ödemenizin garantisi değildir. Ne yazık ki, hemen hemen her müşteri ödeme yapmaktan kaçınıyor. Erteleyebildikleri kadar geciktirebilirler. Ödemeleri hakkında onları dürtmek onları rahatsız edebilir, böylece sizinle iş yapmaktan kaçınabilir. Bytus, nakit ödeme yaparken müşterinizin çabalarını her zaman azaltır.
# 7 Değişim ve sahtecilikten kaçının
Bir perakendeci olarak, sahtecilik düşüncesi sizi endişelendiriyor mu? Yoksa bozuk paran olmadığı için müşterini mi kaybettin? Bu sizin durumunuzsa, iş ödeme platformunuzu bytus’a kaydırmanın zamanı geldi. İş yapma şeklini değiştirmenin zamanı geldi. Bytus’ı kabul etmek, herhangi bir sahte para birimini almanızı sağlayacak, böylece iş ve satışlarınıza odaklanarak bir değişiklik arama sorununu sürekli olarak azaltacaktır.
Nakit ödemelerle ilgili stresi ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bunlar bytus olduğunda mümkündür. Ancak, nakit dünyası elinizde ne kadar hoş hissedebilse de, fark etmediğiniz şey, işletmenizin genel büyümesini engelleyebileceğidir. Bytus ödeme platformunu entegre etmek, işletmenize muazzam büyüme fırsatlarına erişmesi için bir avantaj sağlayacaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz