single-image

Bytus Küresel Dijital Ödeme Platformu

Blockchain teknolojisi, çeşitli endüstrileri değiştirdi ve kendisi için güçlü bir geçmiş oluşturdu. Yine de, kripto para biriminin benimsenmesi gecikmeye devam ediyor. Bytus, çevrimiçi mağazalarında kripto para birimi ödemelerini çok daha kolay hale getiren küresel bir dijital ödeme platformu ile sorunu ele almak için burada.

İlişkili fiyat oynaklığı risklerinden dolayı kripto para birimi ödemelerini kabul etme konusundaki endişeler oldukça iyi bilinmekte ve popüler kripto para birimlerinde mal ve hizmetler için ödemeleri kabul etmeye açık olan çok az perakendecinin varlığıyla ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte, Bytus, kripto para birimlerinde alınan ödemeleri seçilen fiat’a dönüştürmek ve böylece fiyat oynaklığını aşmak için tüccarlar tarafından kullanılabilecek bir fiat ödeme mekanizması sunmaktadır.

Global dijital ödeme platformu, halihazırda dünya genelinde kullanımda olan akıllı telefonlarda ve temassız ödeme sistemlerinde kusursuz bir şekilde çalışır. Özel bir blockchain ağı üzerine inşa edilmiş ve platformun yerel BYTS ERC20 yardımcı belirteçleriyle güçlendirilen Bytus, bir milyondan fazla mağazanın malları ve hizmetleri için kripto ödemeleri almasını sağlıyor.

Bytus özel blok zinciri, Bitshares, Steemit ve EOS gibi çeşitli projelerde başarılı bir şekilde uygulanmaya tanık olan Graphene zincirine dayanıyor. Birlikte gelen Bytus Mobil Çoklu Kripto Cüzdan, birden fazla kripto para birimini ve komisyon olmadan verimli kripto-fiat dönüşümünü ele almak için tasarlanmıştır.

Multi-kripto mobil cüzdanın yanı sıra, Bytus ekosistemi ayrıca sigorta koruması, güvenli depolama, değişim hizmeti ve sanal kredi kartı teklifi de içerir.

Bytus, 23 yılı aşkın tecrübesi ile deneyimli bir yazılım geliştiricisi olan kurucusu Altuğ Tatlısu liderliğinde güçlü bir ekibin oluşturulmasıdır. Deneyimli kadrosuyla birlikte Tatlısu, dijital ödemeleri ve kripto para birimi endüstrilerini rahatsız eden çeşitli sorunları çözebilecek bir platform geliştirme fikrini itiyor. Mikro işlemleri, çoklu kripto para birimlerini ve sıfır komisyonlu anında kripto-fiat dönüşümlerini destekleyebilen bir platform ile Bytus, mevcut fiat tabanlı ödeme seçeneklerinden daha ucuz ve çok daha hızlı bir ödeme çözümü sunarak kripto para biriminin benimsenmesini hızlandırmaya hazırlanıyor bugünün pazarında.

Yenilikçi platformu yöneten diğer önemli kişiler arasında finansal operasyonlara yönelen Serdar Nurdoğan yer alıyor. Platformun finansmanını yönetmede birçok alanda deneyim sahibidir. Dijital pazarda on yıllık tecrübesi ile Imran Qureshi, şirketin dijital pazarlama departmanına SEO ve oyunun diğer yönlerine odaklanarak öncülük ediyor. Baş kripto ve akıllı sözleşme geliştiricisi olan Ajay Hada, Bytus’u eksiksiz bir küresel dijital ödeme çözümü haline getirmek için platformun oluşturulması ve zaman içinde sonsuz bir özellik listesi uygulama sorumluluğunu taşıyor. Harry Masly, genel proje yöneticisi ve blockchain mühendisi olarak. Kısa sürede hayatımızda güvenle yer açmayı başardı.

Kripto para Token Satışı

Bytus, toplam 66 milyon BYTS Token 50 milyonunu satışa sunan bir İlk Token Teklifine (ITO) başlıyor. Tüm token satış kampanyası heyecan verici bonus teklifiyle 3 bölüme ayrılmıştır:% 20 bonus ile Özel ITO,% 15 bonus ile Pre-ITO ve katılımcıların % 10 indirim ile BYTS satın alabileceği ana ITO satışı. Özel ITO 15 Kasım 2018’de yayınlanacak, ardından 5 Mayıs 2019’da Pre-ITO ve 1 Eylül 2019’dan ITO satışı yapılacak. , ITO’dan sonra CryptoBank’ta satın alınabilir.

BYTS belirteçlerinin işlevleri şunları içerir:

Cüzdan ile madencilik (POS 2.0)
Çeşitli para birimleri arasında dönüştürme için bir ara belirteç olarak
Para gönderme ve alma
Temassız QR kodu ile mal ve hizmetler için ödeme.
Bytus Hakkında

Bytus, kullanıcının hem ödeme terminalleri aracılığıyla hem de internet üzerinden, kripto para biriminin fiat’a anında dönüştürülmesi ile bir QR kodu kullanarak rahatça ödeme yapabilmesi için uygun ve güvenli bir ekosistem yaratma görevine sahiptir. Sistemin anahtar aracı olan BYTS, kanal büyüklüğünün bir göstergesi olarak da hizmet verir, daha fazla jetona sahip olmak, ağda tahsis edilen zaman aralığında işlemlere izin veren daha geniş bir ödeme kanalı anlamına gelir.

Bytus, tam açıklık, maksimum işbirliği, hız ve para birimlerinin sayısını tek bir uygulamada artırma olasılığını destekliyor. Mevcut perakende zincirlerinin, yeni müşteriler çekmek ve yeni pazarlar almak isteyen kripto para birimlerinin kolayca ödenmesine yardımcı olacaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz