single-image

Bitcoin 5000 Dolar Bu Sadece Başlangıç ​​mı?

Kripto Para Piyasası artık bize her zaman beklenmedik şeylerin olabileceğini öğretiyor. 2018’de, herkes Bitcoin’in ayı pazarının tabanının 6000 Dolar’da tutacağından bir çok kişi oldukça emindi. Fakat hemen bir çok insanın kasım ayındaki yükseliş beklentisi 6000 Dolar’ın ardından Bitcoin, 3120 Dolar’a kadar gerileyerek mevcut ayı piyasasının en düşük fiyatına kadar düşerek neredeyse %50 kayıp yaşatmıştı.

Herkes en azından fiyatın 3000 Dolar alanını bir kez daha ziyaret edeceğinden nereyse emindi, ya da bu ayı piyasasının 2020 – 2021 döneminde bir yerlerde toparlanacak olduğundan, Fakat son bir kaç gün içinde yüzlerde ön görü ve analizin ön göremediği sadece birkaç saat içinde, Bitcoin % 22 yükseldi.

Bu beklenmedik yükseliş oldukça keskin ve ansızın gerçekleşti, hemen hemen hiç kimse bu yükselişi bu tarih için ön görememişti. Tabi bir takım ip uçlarını takip edenler de BTC baskınlık oranı yada işlem sayısı gibi bir çok sıradışı hareketi izledi. 5000 Dolar seviyesi ve üzeri şu an için 6000 Dolar seviyesine bir beklenti oluşturmuş durumda. Bundan sonrası için piyasayı yakından takip etmeye devam edeceğiz, bu uzun soluklu bir boğa koşusunun bir başlangıcı mı, yoksa hafta sonu Asya piyasalarında kar satışları ile gerileyebilecek bir dalgalanma mı. Edindiğimiz izlenimleri ve uluslar arası haberleri sizlerle paylaşacağız..

Toplam Piyasa Değeri: 179 Milyar Dolar

Bitcoin Market Cap: 89.00 Milyar Dolar

BTC Baskınlığı:% 50.1

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz