single-image

Amon Bitcoin Bankamatik Kartı

Kripto para birimlerinin çoğunluk tarafından günlük para birimi olarak kullanılma yolunda karşılaştığı asıl sorun, belirteçlerin gerçek zamanlı olarak normal paraya çevrilmesidir. Kullanıcıların günlük işlemlerinde belirteçleriyle ödeme yapabilmeleri gerçek bir rüyadır çünkü belirteç fonlarını likit hale getirir ve onları pratikte daha kullanışlı hale getirir. Amon’un sunumu – bir AI protokolüyle çalışan kripto banka kartı takas platformunu mümkün kılanların hepsini mümkün kılan bir platform.

Amon hangi kripto paraları destekliyor?
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS ve Lümen, uygulamanın kart sahiplerine sunduğu belirteçlerden birkaçıdır. Bununla birlikte, test edilen ön beta varyasyonunda, kullanıcılar onu Bitcoin, Litecoin ve Ethereum alımlarında kullanabilecekler. Amon’un kendi parasının AMN olarak adlandırıldığını akılda tutmak önemlidir.

AI destekli kripto kartı
Kart sahipleri BTC, ETH, LTC, BCH, EOS, AMN ve XLM gibi neredeyse tüm popüler belirteçlerde fonlarını kullanabilecek ve anında aktarabilecekler. O zamanlar teknoloji çok yenidir ve Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi belli başlı belirteçler üzerinde test edilmektedir, bu nedenle test süresi için ödeme yalnızca bu paralar tarafından yapılabilir. Ayrıca, AMN’nin Amon Kartını yöneten aynı şirket tarafından yaratılmış olduğunu belirtmek önemlidir ve sektör çok daha fazla özellikli para görmeyi beklemektedir.

Gerçek zamanlı ödemeler
Gerçek zamanlı ödeme özelliği, kullanıcıların anında kripto para değeri hakkındaki bilgileri güncelleyeceği ve gerçek zamanlı olarak değer hesaplaması sağlayacağı için, kullanıcıların kripto paralarını en iyi fiyatla değiştirmeyi mümkün kılar. Bu yüzden, kripto kartıyla piyasada ödeme yapan kullanıcı, döviz kurlarının kendi çıkarlarına uygun olarak dönüştürüldüğünden emin olabilir.

Amon cüzdanı
Amon, tüm işlemlerin güvence altına alındığı ve hack geçirmez olduğu için kullanıcıların Visa veya Mastercard kullanarak işlem yapabildiği kendi şifreleme cüzdanına sahiptir. Ayrıca Amons ödemeleri SABSA’nın siber güvenlik mimarisi tarafından desteklenmektedir.

Amon’un ücretleri ne kadar?
Amon diğer platformlara benzer şekilde kazanıyor ve komisyon ücretlerinden kar elde ediyor, bu yüzden kartı ve teslimatı kullanıcılar için tamamen ücretsiz. Ve eğer kullanıcılar AMN paralarını kullanmayı tercih ederse, aylık harcama 100 birimi aşarsa, daha düşük komisyon oranı ve AMN’de % 0,5 nakit iadesi gibi daha fazla bonus var.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz